כיצד מתנהל ההליך?

    ליצירת קשר עם עו"ד חייג עכשיו 

 03-6292000

או מלא את הטופס ושלח לנו

       שם
       טלפון

       email

 ליצירת קשר עם יועץ גירושין חייג עכשיו 

 052-2892401

או מלא את הטופס ושלח לנו

         שם

         טלפון

         מייל

 

הליך גירושין בשיתוף פעולה 

 

בחירת עורך הדין

 

כל אחד מבני הזוג בוחר עורך דין מומחה למעמד אישי, שעבר הכשרה ייחודית לגירושין בשיתוף פעולה.

הצדדים ובאי כוחם חותמים על התחייבות שלא לפנות לבית המשפט ו/או לבית הדין הרבני כל עוד ההליך מתנהל, ובכך נמנעים מ"מרוץ הסמכויות" והשלכותיו המזיקות, ומאפשרים משא ומתן יעיל ואפקטיבי.

עורך הדין ייצג את בן הזוג תוך שאיפה להגן על צרכיו, לקדם את מטרותיו, ולהגיע להסכם הטוב ביותר עבורו, אולם זאת תוך ראיית טובת המשפחה כולה ומחוייבות לפעול בשיתוף פעולה עם עורך הדין של בן הזוג האחר.

לפניכם רשימת עו"ד המשתייכים לקבוצת "אחד אחד עורכי דין לגירושין"

 

בחירת יועץ הגירושין

 

בנוסף לעורך הדין, כל אחד מהצדדים בוחר (בסיועו של עורך דינו) יועץ גירושין מומחה, שעבר הכשרה לגירושין בשיתוף פעולה, שילווה אותו ואת עורך הדין בהליך, ייתן מענה לקשיים הרגשיים המתעוררים במסגרתו, יסייע בגיבוש הסדרי ראיה והתוכנית ההורית ויפעל למען שיפור התקשורת העתידית שבין הצדדים. הניסיון המצטבר מראה, כי תיקים בהם השתתפו יועצי גירושין הסתיימו תוך פרק זמן קצר יותר וכתוצאה מכך עלותם הייתה נמוכה יותר.

 

שיתוף מומחים נוספים – במידת הצורך

 

במשפחות בהם יש ילדים צעירים יכול להשתתף בהליך, במידת הצורך, גם מומחה ילדים נייטרלי שיחווה את דעתו המקצועית בנוגע לטובתם ולרווחתם של הילדים.

בנוסף, במידת הצורך יכול להשתתף בהליך גם מומחה פיננסי נייטרלי, אשר ינתח את מצבה הכלכלי של המשפחה וייבחן את ההסכם לאור היכולת הכלכלית והצרכים שלה.

עלות ההליך מתחלקת בין המומחים השונים ובכל מקרה היא פחותה משמעותית מהליך המתנהל בבתי המשפט.

לפניכם רשימת יועצי הגירושין, מומחי הילדים והמומחים הכלכליים המשתייכים לקבוצת "אחד אחד עורכי דין לגירושין"

 

אופן ניהול ההליך וההסכם המושג

 

ההליך אינו מתנהל בבית המשפט או בבית הדין הרבני אלא באמצעות פגישות קרובות-מועד. מרבית המפגשים נערכים בהשתתפות בן הזוג ועורך הדין המייצג אותו, וחלקם, על פי הצורך, בהשתתפות יועצי הגירושין והמומחים הנייטרליים. לצדדים יש שליטה מלאה בהליך ובקביעת פרטי ההסכם.

ההסכם שיושג בתום ההליך, שאורך בדרך כלל חודשים ספורים, ישקף את האינטרסים של שני בני הזוג, כמו גם את טובת הילדים והמשפחה כולה והוא יאושר בבית המשפט ויקבל תוקף של פסק דין.

במקרה של הפסקת ההליך ע"י אחד הצדדים בטרם נחתם הסכם, עורכי הדין מחויבים שלא לייצג את הצדדים בהליך משפטי, והצדדים מחוייבים שלא לזמן את הצוות המקצועי לעדות בביהמ"ש.

 

 

 


  כניסת חברים   שלח לחבר   הדפס   כל הזכויות שמורות לאחד אחד    

Created by goweb Powered by quickyweb