אודותינו

    ליצירת קשר עם עו"ד חייג עכשיו 

 03-6292000

או מלא את הטופס ושלח לנו

       שם
       טלפון

       email

 ליצירת קשר עם יועץ גירושין חייג עכשיו 

 052-2892401

או מלא את הטופס ושלח לנו

         שם

         טלפון

         מייל

 

 אחד אחד עורכי דין לגירושין

 

" אחד אחד " הינה קבוצה של עורכי דין מקצועיים ומנוסים, בעלי ותק וניסיון עשיר בתחום דיני המשפחה ובעלי פרקטיקות פרטיות מבוססות, אשר עברו הכשרה מקצועית ייחודית והוסמכו להליך של גירושין בשיתוף פעולה. כל חברי הקבוצה הינם חברים ב- IACP, הארגון הבינלאומי לגירושין בשיתוף פעולה. מתוך הכרותם רבת השנים עם המערכת המשפטית וחסרונותיה, עורכי הדין התאגדו יחדיו במטרה לפתח את תחום הגירושין בשיתוף פעולה, להביאו לידיעת הציבור ולהציעו ללקוחותיהם, כאלטרנטיבה טובה ויותר ונכונה יותר לשיטות הקיימות: התדיינות בבתי המשפט ובתי הדין וגישור

 

עורכי הדין בקבוצה חברו ליועצי גירושין בעלי ניסיון עשיר בתחום הטיפולי וכן לרואי חשבון מעולים, ויצרו יחד צוות רב תחומי שמטרתו לגבש לכם – ולכם בלבד – פתרון חכם, נכון, הוגן ויצירתי, תוך שמירה על האינטרסים שלכם מחד, וראיית עתיד ילדיכם מאידך.

כל חברי הצוות: עורכי הדין, יועצי הגירושין והיועצים הפיננסים, הינם חברים בעמותה הרשומה: "אחד אחד – גירושין ללא בית משפט",
שמטרתה להטמיע וליישם את שיטת הגירושין בשיתוף פעולה, ועל ידי כך להביא לסיומם החיובי של כמה שיותר מקרי גירושין.

 

אם נקלעתם למשבר כואב בנישואין, ואתם רוצים בירור עובדתי ומקצועי של המחלוקות שלכם, אולם אינכם מעוניינים בנקמה אכזרית והרס הבית והילדים – זה ההליך בשבילכם.

אם חשובה לכם שליטה מלאה בהליך, בלוחות הזמנים ובפתרון – זה ההליך בשבילכם.

אם אתם רוצים למנוע עלויות עתק, ומעדיפים הליך בתמחור סביר, נמוך בהרבה מייצוג של שנים בבתי המשפט – זה ההליך בשבילכם.

אם חשוב לכם להישאר "על המשמר" באמצעות עורך דין מקצועי, מנוסה וצמוד המייעץ לכם בלבד והאחראי על שמירת צרכיכם וקידום רצונותיכם – זה ההליך בשבילכם.

אם אתם רוצים להגן על ילדיכם מפגיעות וצלקות נפשיות בלתי הפיכות, ומעוניינים בפתרון שבו שני ההורים יישארו דמויות משמעותיות בחיי הילדים, תוך מציאת פתרון גם למחלוקות עתידיות – זה ההליך בשבילכם.

 

נשמח לקבל כל פנייה לצורך בדיקת התאמת עניינכם להליך ומתן סיוע ראשוני, ללא כל התחייבות עתידית.

 

 

 

 

  כניסת חברים   שלח לחבר   הדפס   כל הזכויות שמורות לאחד אחד    

Created by goweb Powered by quickyweb