עדויות

    ליצירת קשר עם עו"ד חייג עכשיו 

 03-6292000

או מלא את הטופס ושלח לנו

       שם
       טלפון

       email

 ליצירת קשר עם יועץ גירושין חייג עכשיו 

 052-2892401

או מלא את הטופס ושלח לנו

         שם

         טלפון

         מייל

אישה נשואה, עם שני ילדים קטנים, פנתה לעורכת דין המשתייכת לקבוצה כדי לברר את האפשרויות המשפטיות העומדות בפניה.

אישה נשואה, עם שני ילדים קטנים, פנתה לעורכת דין המשתייכת לקבוצה כדי לברר את האפשרויות המשפטיות העומדות בפניה.

תחושתה של האשה הייתה שבדינאמיקת היחסים בינה ובין בעלה גישור עלול לא להצליח. מנגד האישה גם לא רצתה להתחיל לפעול באופן של הגשת תביעות, למרות שהופנתה לפגישה אצל עורכת הדין למטרה זו. עורכת הדין הציעה לאשה להתחיל הליך של גירושין בשיתוף פעולה והאשה התרשמה מהשיטה וענתה בחיוב. עורכת הדין פנתה לבעל והציעה גם לו את ההליך, ולאחר מספר ימים בהם הוא שקל את העניין הוא הסכים לך. לבעל צוות עורך דין אחר מהקבוצה, על בסיס התאמה אישית, וההליך החל.
לאחר מספר פגישות מרובעות הגדירו עורכי הדין והלקוחות את המחלוקות העיקריות בתיק. מאחר והיה מדובר בילדים צעירים מאוד, ומאחר ושני בני הזוג לא עבדו אולם לשניהם היה פוטנציאל השתכרות גבוה מאוד, היה פער בין המצב שהיה קיים בעת ניהול ההליך ובין התנהלות בני הזוג בעתיד לבוא.

האתגר בתיק היה שעורכי הדין והלקוחות נדרשו לצפות את פני העתיד. בעוד שבאותה עת שני ההורים לא עבדו וחלקו ביניהם את נטל גידול הילדים, צריך היה להגיע להסכמות לגבי מצב בו שני ההורים עובדים, הילדים צריכים לשהות בגנים או עם מטפלות ובנוסף, ייתכן שעבודתם של ההורים תהיה כרוכה בנסיעות רבות לחו"ל.

הקשיים היו רבים שכן קשה מאוד להגיע להסכמות לגבי מצב השונה מהותית מהמצב הנוכחי . בנוסף מאחר והילדים היו מאוד רכים בשנים ההסכם היה צריך להיות גמיש ולהתאים להתפתחותם ולצרכיהם המשתנים של הילדים לאורך השנים. כמו כן, בצמתים שונים שהיו צפויים למשפחה במהלך השנים צריך היה לקחת בחשבון יותר מאפשרות אחת, ולהגיע להסכמות בהתאם. הרכוש המשותף חולק בהסכמה וחלק ממנו הוקדש לתשלום המזונות לתקופה בה ההורים עדיין היו בשלבי חיפוש העבודה.
בהליך הגירושין בשיתוף פעולה כל צד ידע היטב מהם זכויותיו וחובותיו המשפטיות. כמו כן במהלך התהליך הוא נחשף לזכויות הצד השני, לצרכיו רצונותיו ושאיפותיו. הדבר הקל על הצדדים לראות את התמונה כולה, ולהגיע להסכמות הטובות ביותר עבור המשפחה.

את נושא הסדרי הראיה שהיה סבוך בגלל גיל הילדים ובגלל אפשרות של היעדרויות רבות מהארץ, בנו הצדדים עם יועצת גירושין מומחית לגיל הרך. העובדה שנושא כה טעון נעשה בעזרת מומחית ניטראלית הקל על פעולת עורכי הדין בנושאים האחרים כך שבסופו של דבר המטען הרגשי המורכב של הסדרי הראיה טופל מחוץ למו"מ בין עורכי הדין.
לסיכום

גירושין במשפחות עם ילדים צעירים, כאשר מסלול הקריירה של ההורים רק בתחילתו יכולים להיות תהליך ארוך כואב ובעל פוטנציאל התלקחות גבוה. בהליך הגירושין בשיתוף פעולה הצלחנו בעבודת צוות מורכבת ועדינה לצלוח בשלום את כל המכשולים ולהגיע להסכם גירושין שהיה לשביעות רצונם המלאה של כל הצדדים.

  כניסת חברים   שלח לחבר   הדפס   כל הזכויות שמורות לאחד אחד    

Created by goweb Powered by quickyweb